Fonogram hírek

Metzker Vikivel és ByeAlexszel is készített közös dalt Nagy Bogi

Metzker Vikivel és ByeAlexszel is készített közös dalt Nagy Bogi

A Fonogram - Magyar Zenei Díjas énekesnő nemrég Metzker Viktória és Miss Mood oldalán adta ki az "Éden" című felvételt, majd a ByeAlex és a Slepp "nem hiszek" című trackjében is közreműködött. 

A Park FM Track by Track műsorában pedig "Hűtlen Délibáb" elnevezésű albumáról mesélt: "A Track by Track adásában Nagy Bogi elárulja, hogyan került a zeneileg eklektikus lemezre a könnyfakasztó 'Mindig a tiéd' című apa-lánya dal, mi áll a szappanopera hangulatú 'Mire voltam jó?' című szám mögött, hogyan vitatták meg a filteres világ felszínességét Blansch-sal, és miként kereste meg DESH az album leadása előtti utolsó pillanatban egy feat reményében."

Csekkold a dalokat és klipjeiket, illetve az epizódot alább:

? Teteje