
A Fonogram - Magyar Zenei Díjas dalszerző, laurie. az Inga Kultúrkávézó programján beszélget Rédai Gergellyel és Sára Gergely Gegével. A témáról így értekeznek az esemény leírásában: "Túl sok, túl kevés? A következő adásunkban a húszas évek hétköznapi dilemmáit vitatjuk meg - hol romantizált tájképekbe szőve, hol kritikus nagyító alá véve. Amikor egyik mondatban még a lágy szépség, a következőben már a direkt öncsúfolás jelenik meg. Hogyan lehet egyszerre távolítani és közelíteni a bíráló önképet? Csatlakozik hozzánk laurie., hogy a dalain keresztül együtt mélyedjünk el a fiatal nőiség művészetében. Hol találkoznak a műsorvezetők és az énekesnő mindennapi aggályai?"






